Crazy Town
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Crazy Town

Her Türlü Şeyin Başınıza Gelebileceği Bir Rpg...

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Kate Roberts

YazarMesaj
Misafir
Misafir

Kate Roberts Empty
MesajKonu: Kate Roberts   Kate Roberts EmptyCuma Ağus. 14, 2009 3:55 pm

Kate Roberts 2cy0ak3
Kate Roberts 33c2gdl
Kate Roberts 29fzaqh

*Adını, Kate
*Soyadını, Roberts
*Yaşını, 21
*-Seçtiği Mesleği Veya Okulunu-, Üniversite son Cool (konservatuar)
* Geçmişini, Ailem tefeciler tarafından gözlerimin önünde öldürüldü. Henüz 4 yaşımdaydım.. Bu olay psikolojimi çok bozmuştu. 1 sene boyunca psikologlarla uğraştıktan sonra 5 yaşımda 1. sınıfa başladım. Erken başlamak için yaygara çıkartmıştım müdür odasında. Adam ilk başta benim adapte olamayacağımı düşünüp geçici kayıt yaptırdı ama sınıfımda 1. olunca kalıcı kaydımı yaptırdı. O adam benim babam gibiydi.. Ona çok şey borçluyum.. Yine de lisede cinnet geçirip bir kişiti hastanelik ettiğim ve çocuğun babası avukat çıktığı için 2 yıl okuldan uzaklaştırıldım.. Sonunda yaşıtlarımla aynı sınıfa gelebilmiştim.. Hala sınıf 1.siyim.. Ancak herkes benim bir inek olmadığımı biliyor.. Evde kitapların yüzüne bile bakmam ^^
*Görünümünü, Sarı uzun saçlarım ve mavi gözlerim var.. Ama süslenmeye düşkün olduğum için her an saç rengim ve uzunluğu değişebilir.. boyum yaşıma göre normaldir.. Kilom ise biraz azdır.. Yine de bir deri bir kemik olmadığım sürece(çirkin görünmediğim sürece) bir sorun yok ^^'
*Varsa sevgilisini-yoksa boş bırakın-, Boş ^^
*Karakterim,Nadir gülerim ama bu gülümsemeler her zaman içtendir. Birisine bağlandığımda asla bırakmam bırakamam. Sevdiğim ve güvendiğim insanlar için ölmeyi bile göze alırım. İnsanlar beni bazen soğuk bulur. Ancak böyle zamanlarda büyük ihtimalle bir sıkıntım vardır. Sarhoş olduğumda tamamen farklı bir kişiliğe bürünürüm. Daha sapık ve geveze olurum. Bu yüzden bana içki ısmarlayacağınız zaman dikkatli olmalınızı şiddetle öneririm.. İnsanlarla arkadaş olmayı severim ve olurum da çoğuyla.Ancak kaç tanesi dostum olur bilemem.. Nadirdir zaten..
Kate Roberts 11w94hy
Kate Roberts 2eyhyr6
Kate Roberts Nnv29z
Hobilerim

Kitap okumak vazgeçilmezlerimdendir. Arkadaşlarla dolaşmak ve konuşmak süperdir. Tembellik yapmak \'istemek\' ama yapmayı kendime yediremeyip yolda yürürken hayal kurmak ^^\'
Şarkı söylemek ve dans etmek. Sarhoş olup şımarmak ^^
Ve tabii ki tıkınak tıkınmaak!!(abur cubur benim dilimde tıkınak olarak geçer..)
Korku filmi izlemek
[center]Fobilerim

En büyük korkum sevdiklerime bir şey olması. Tekrar yapayalnız kalmak istemiyorum.
Yükseklik fobim hastalık derecesindedir.(tıpkı ben Razz )
Kuduz köpekler Suspect
Ani olaylar(hani olurya videolarda bi kız çıkar biranda çığlık falan atar..onlar gibi işte)

LEJANT

**ikonsuz**

Misa Amane

Seninle bir kaç yıl önce tanışmıştık. Ailen öldüğü için harap olmuştun. Ben de seninle aynı acıyı paylaştığım için seni çok iyi anlamıştım. Sana diğer insanların vereceği saçma ve gereksiz öğütler yerine gerçek ve işine yarayacak öğütler vermiştim. Zaten aynı gün biranda benim evime gelip beni uykumdan uyandırmıştın. Bunun için sana hiç kızgın değilim. Normalde önce azarlar sonra dinlerdim ama seni o durumda görünce hiç bir şey yapamadım. Zaten kapıyı açtığım anda bana sarılıp hüngür hüngür ağlamaya başlamıştım. Seni misafir odasına taşıdığımı hatırlıyorum.. Yorgunluktan uyuyakalmıştın.. Sabah uyandığımda sen hala uyuyordun ancak yastığın ıslaktı..Seninle biraz daha konuşmak isterdim ama yetişmem gereken bir sınavım vardı.. Geldiğimde ise sen evde yoktun.. O günden ber iseni göremedim.. Umarım iyisindir..

Kankam:

Kate Roberts Small_keiko_kitagawa_3

Keiko Kitagawa

O benim herşeyimdir.. Keiko.. Seninle ne zaman tanışmıştık hatırlamıyorum ama iyi ki tanışmışız.. o zamanlar çocuktuk ikimiz de.. İyi ki yanımdaydın kanka.. Tüm arkadaşlarım bana ihanet etmişken sen hep beni savunmuştun.. O olayı hala hatırlamak istemiyorum.. Neyse.. Umarım seni çok çok yakında görürüm..

Başvurmak isteyenler:

Ad Soyad:
İkon:
Kurgu:
Bulunmak istediği yer:

Spoiler:

İconlar:
Kate Roberts 358b3pvKate Roberts 2yvmkomKate Roberts FdvaxkKate Roberts 2zxpnqdKate Roberts Kb58wkKate Roberts 1zlgi03Kate Roberts 15qya7pKate Roberts J76hatKate Roberts 2w2kgo8Kate Roberts 21nr6heKate Roberts 1539thtKate Roberts 2qbxiyaKate Roberts 2vu0eiqKate Roberts W6ozsmKate Roberts Vxm2hhKate Roberts 30rnvcgKate Roberts 2eg4a6vKate Roberts S3mww1Kate Roberts O8c753Kate Roberts 121u8pcKate Roberts I2og1iKate Roberts Axo6xxKate Roberts 10yhx8iKate Roberts 2zzpy4oKate Roberts 34pj52hKate Roberts Wb40esKate Roberts 2cxi4r4Kate Roberts 2eqgy9lKate Roberts 2rrx9pyKate Roberts 2s8l5l4Kate Roberts 3324eirKate Roberts 11jbuvbKate Roberts 2iu43mfKate Roberts 2hgbfo2Kate Roberts Dpe6vtKate Roberts Axh9jnKate Roberts 2lcpjpKate Roberts 2nlhdo6Kate Roberts 5ehaitKate Roberts 317dthdKate Roberts 2u73k04Kate Roberts 2qldb4nKate Roberts FcmsdeKate Roberts 29c981zKate Roberts QqspycKate Roberts 2vn0wesKate Roberts 33y2ipgKate Roberts 33yl3erKate Roberts 2rdkxugKate Roberts 30uakjkKate Roberts Ri5bplKate Roberts 1z6fsleKate Roberts 2sb8obtKate Roberts 33zahrq

En son Kate Roberts tarafından Cuma Ağus. 14, 2009 11:23 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

Kate Roberts
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kate Hudson ~