Crazy Town
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Crazy Town

Her Türlü Şeyin Başınıza Gelebileceği Bir Rpg...

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Jin Joson (İsmim kısa geldi ^^)

4 posters
YazarMesaj
Jin Joson

Jin Joson

Kişi sayfası
Karakter Adı: Jin Joson
Rp partneri: Miguel Mercado
¥:
Jin Joson (İsmim kısa geldi ^^) Left_bar_bleue150/10000000Jin Joson (İsmim kısa geldi ^^) Empty_bar_bleue  (150/10000000)

Jin Joson (İsmim kısa geldi ^^) Empty
MesajKonu: Jin Joson (İsmim kısa geldi ^^)   Jin Joson (İsmim kısa geldi ^^) EmptyC.tesi Ağus. 15, 2009 3:19 pm

*Adı:Jin
*Soyadı:Joson
*Yaşı:15
*-Seçtiği Mesleği Veya Okulu:Lise
* Geçmişi:Varlıklı bir ailenin(diyeceğimde, varlıklı olmam sizin elinizde) tek çocuğudur.Ailesi Jin 13 yaşındayken ayrılmıştır.Annesi ile kalmaktadır.Ailesinin tüm varlığıda annesinin üzerindedir.Bu yüzden rahat bir hayat sürmektedir.Dersleri daima iyi olmuştur.Aslen Filipinlidir.Ailesi o doğmadan önce Tokyo'ya taşınmıştır.Arkadaşlarıyla arası çok iyidir.Cosplayle ilgilendiği için bir cosplay grubu kurmayı planlamaktadır.Boş vakitlerinde cosplay, fotorafçılık, piyano, keman gibi şeylerle ilgilenir.Gezmeyi çok sever.
*Görünümü:
Jin Joson (İsmim kısa geldi ^^) Idwhenitrainsbybehindin
*Varsa sevgilisi:yok
*Yaşadığı bölge:Tokyo
Ekstralar:Cosplay de erkek karakterler canlandırdığı için bir çok kişi onu erkek sanar.Ama aslen kızdır.Arkadaşları eğlenceli olduğu için bu sırrı saklı tutar.

Out:Resmiyle ismini ayıramadım kızın ya Very Happy Kabul edilmesi dileğiyle.Ayrıca ben Vk da Noroino Kaminochi'yim.Sitede herkes adminde , yinede admine ihtiyacınız olursa , ben varım XD
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Jin Joson (İsmim kısa geldi ^^)   Jin Joson (İsmim kısa geldi ^^) EmptyC.tesi Ağus. 15, 2009 3:23 pm

gerek yok başka admine.. onay..
Jin Joson

Jin Joson

Kişi sayfası
Karakter Adı: Jin Joson
Rp partneri: Miguel Mercado
¥:
Jin Joson (İsmim kısa geldi ^^) Left_bar_bleue150/10000000Jin Joson (İsmim kısa geldi ^^) Empty_bar_bleue  (150/10000000)

MesajKonu: Geri: Jin Joson (İsmim kısa geldi ^^)   Jin Joson (İsmim kısa geldi ^^) EmptyC.tesi Ağus. 15, 2009 3:30 pm

Şakasına söyledim admin olayını ^^
Zengin olma kısmım kabul edildimi?
Edildiyse ev açacağım ve koleje kayıt yaptıracağım...
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Jin Joson (İsmim kısa geldi ^^)   Jin Joson (İsmim kısa geldi ^^) EmptyC.tesi Ağus. 15, 2009 3:36 pm

sanmıyorum..
Teppei Koike
Admin
Teppei Koike

Kişi sayfası
Karakter Adı: Teppei Koike
Rp partneri: Keiko Kitagawa
¥:
Jin Joson (İsmim kısa geldi ^^) Left_bar_bleue10000000/10000000Jin Joson (İsmim kısa geldi ^^) Empty_bar_bleue  (10000000/10000000)

MesajKonu: Geri: Jin Joson (İsmim kısa geldi ^^)   Jin Joson (İsmim kısa geldi ^^) EmptyC.tesi Ağus. 15, 2009 3:37 pm

Paranı gördüysen anlarsın
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Jin Joson (İsmim kısa geldi ^^)   Jin Joson (İsmim kısa geldi ^^) EmptyC.tesi Ağus. 15, 2009 3:40 pm

herkes gibi sen de 150 ile başlayacaksın
Misa Amane

Misa Amane

Kişi sayfası
Karakter Adı: Misa Amane
Rp partneri: Yagami Raito
¥:

MesajKonu: Geri: Jin Joson (İsmim kısa geldi ^^)   Jin Joson (İsmim kısa geldi ^^) EmptyC.tesi Ağus. 15, 2009 4:23 pm

iyi arkadaş olabiliriz. Bende nerden meslek alabileceğimi öğrenirsem manken olmayı planlıyorum. cosplay ve fotoğrafçılık işinde ortak mıyız Wink
Miguel Mercado

Miguel Mercado

Kişi sayfası
Karakter Adı: Miguel Mercado
Rp partneri: Jin Joson
¥:
Jin Joson (İsmim kısa geldi ^^) Left_bar_bleue10000000/10000000Jin Joson (İsmim kısa geldi ^^) Empty_bar_bleue  (10000000/10000000)

MesajKonu: Geri: Jin Joson (İsmim kısa geldi ^^)   Jin Joson (İsmim kısa geldi ^^) EmptyPtsi Ağus. 17, 2009 9:57 pm

Ahhh Jin.Benim biricik cosplay arkadaşım ve sevglim ama daha sonra olcak o xD

Jin Joson (İsmim kısa geldi ^^)
1 sayfadaki 1 sayfası